O nás

Firma HF servis s.r.o. vznikla v roce 1992 jako obchodní firma.

V roce 1993 jsme začali dodávat na český trh výrobky průmyslové chemie. Díky vysokým poptávkám a prodeji jsme začali sami s výrobou a kompletací výrobků průmyslové chemie. Dnes jsme leaderem na trhu s jednou z nejširších nabídek čističů, odmašťovačů, rozpouštědel, odstraňovačů, lepidel, tmelů, maziv, olejů a nanopolymerů. V nabídce všech našich divizí je možno nalézt čistící a odmašťovací prostředky pro obecné, ale i velmi speciální použití.

 

Máme vlastní registrované značky IMPASOL, IMPACLEAN AQUA, IMPACT ADHESIVEIMPAGUARD, IMPASHIELD, IMPASOLAR, HOREWELL, NANOSHARK, SILAX a další.

Jsme výrobci nanopolymerů s využitím v automobilovém průmyslu (IMPASHIELD), stavebnictví a průmyslu (IMPAGUARD), v lodním průmyslu (NANOSHARK), v oblasti solárních a fotovoltaických systémů (IMPASOLAR) a v oblasti domácího využití (HOREWELL).

 

V divizi Impasol nabízíme mj. náhrady za benzínový čistič, toluen, aceton či alkohol. Vyrábíme nehořlavé, bezzápachové či absolutně bezpečné odmašťovače a ředidla. V naší nabídce jsou i odmašťovače a ředidla bez uhlíkové (VOC) a ekologické stopy. Žádný produkt není karcinogenní, mutagenní ani reprotoxický.

 

Neustále vyvíjíme bezpečnější a účinnější produkty dle trendů udržitelnosti a obnovitelnosti a hledáme nové bezpečné chemické látky.

Je samozřejmostí, že všechny naše výrobky splňují přísné legislativní předpisy, jsou biologicky odbouratelné a bezpečné pro životní prostředí i pro člověka při práci s nimi.

 

Základem úspěchu firmy HF Servis s.r.o. je přímý kontakt se zákazníky a poskytování technické podpory, co se produktů a jejich aplikací týče.

Věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete a budete spokojeni.

Kolektiv HF Servis s. r. o.